Marco Tozzi - logo

Marco Tozzi – co to za firma i gdzie kupić buty tej marki?

Świat butów potrzebuje koloru

Firma Marco Tozzi powstała w roku 1979 i już na dobre zadomowiła się na polskim rynku. Wchodzi w skład koncernu Wortmann Group, jednej z największych w Europie firm zajmujących się produkcją i sprzedażą obuwia. Razem z takimi markami, jak Jana, Tamaris, Caprices oraz Oliver, tworzy doskonałe połączenie włoskiej szykowności z niemiecką dokładnością. A za Marco Tozzi płynie do nas również powiew kobiecej doskonałości. Bo ta niemiecka marka jest stworzona dla nich. Założyciel firmy Wortmann – Horst Wortmann, powiedział: „Świat butów potrzebuje koloru”. Teraz to Polki wkraczają do kolorowego świata butów Marco Tozzi.

Kobieta

To o nich myślą projektanci, kreśląc kolejne modele eleganckiego i pełnego gracji obuwia. To dla nich ten włoski producent oferuje proste, a jakże wytworne torebki. Wiedzą wszak, że damskie wyczucie piękna musi być odpowiednio zaspokojone. Doskonały materiał, nowoczesność, styl, estetyka, trendy modowe, jakość, to atrybuty tej marki. To podstawowe zasady, którymi kieruje się firma. Bo kobieta, korzystająca ze sklepów Filippo, Answear, Nico, eobuwie, domodi, czy zalando, musi być pewna, że dokonała doskonałego zakupu butów Marco Tozzi.

Oferta

A to właśnie bardzo duży asortyment towarów, dowodzi rzeczywistej troski o klientki. Niepowtarzalność wzorów odzwierciedla różnorodność i zmienność współczesnej kobiety. Dzisiaj jej wybór, to płaskie baleriny, czółenka, czy trzewiki na niskim obcasie. Ale jutro będą to kozaki, sztyblety bądź espedryle. Wiadomym jest, że moda, jak kobieta, zmienną jest i dlatego oferowane płci pięknej obuwie musi być odpowiedzią na modowe trendy. Marco Tozzi jest takim producentem. Jego projektanci są otwarci i kreatywni. Gotowi spełnić różne oczekiwania i dostosować swoje projekty do wymagań nowoczesnej kobiety.

Lato

A ona potrzebuje także wygody. Sandały Marco Tozzi dają taki komfort. W połączeniu z elegancją, nowoczesnym sznytem i doskonałą jakością, pozwala inaczej spojrzeć na świat. Powiew powietrza odczuwany na całym ciele, to spokój i swoboda ruchu. Wygoda, to i trampki, czy klapki, szczególnie pomocne latem. Stają się odskocznią od codziennego zgiełku. Sportowe sneakersy są doskonałym sposobem na zmęczone, obolałe nogi. Dla nich to Marco Tozzi korzysta z wielu rozwiązań technicznych. Szczególnego podkreślenia są dwa z nich. System AntiShock, to umieszczone w obcasie narzędzie amortyzujące wstrząsy i odciążające kręgosłup. Dzięki temu ciało jest chronione przed nadmiernymi obciążeniami i drganiami. Dodatkowo zapewnia komfort, tłumiąc dźwięk stukających obcasów. Drugi z nich, to system Tex – autorski sposób Marco Tozzi na zabezpieczenie butów przez przemoczeniem.

Mnogość

To doskonały opis gamy wyrobów Marco Tozzi. Znaleźć można niemal wszystko. Począwszy od tradycyjnych szpilek i traperów; przez botki i półbuty wsuwane lub sznurowane; na japonkach, lordsach i oxfordach kończąc. Uderza również wielobarwność. Obuwie może być czarne, czerwone, białe, brązowe, beżowe albo pomarańczowe. Czyli zgodnie z definicją: do wyboru, do koloru i dewizą Horsta Wortmanna.

On

Jednak jest również w ofercie Marco Tozzi i coś dla niego. To przywołane półbuty, czy sneakersy. Zabieg to słuszny. Idąc na wspólne zakupy mężczyzna nie pozostanie jedynie biernym obserwatorem (bywa, że także i płatnikiem). On także chce być nowoczesny i szybko reagować na zmieniający się świat mody. Przecież mokasyny dla przykładu, to znakomita propozycja dla niej, ale i dla niego. Marco Tozzi jest znanym już na rynku producentem tych niezmiernie popularnych obecnie butów.

Premium

Jedno słowo, które doskonale opisuje markę Marco Tozzi. Wysoka jakość, nowoczesność, kunszt, artyzm, a nadto doskonały, wysokogatunkowy materiał, bez znaczenia, czy dotyczy to skóry naturalnej, czy skóry ekologicznej. Ochrona środowiska, to jeden z kolejnych priorytetów firmy. Prezentowane przez Marco Tozzi kolekcje zawsze są kierowane do ludzi kreatywnych, ciekawych świata, odważnych, gotowych na awangardowe rozwiązania. Włoski smak i niemiecka solidność, to doskonała mieszanka. Gwarantuje ona, że obuwie stworzone przez te firmy pozwoli ziścić pragnienia. I że świat u stóp, to nie tylko przenośnia, ale rzeczywistość.